thumb_zl_laur2010Złoty Laur Klienta 2010
MAG Żaluzje Rolety konsekwentnie buduje silną markę na rynku dostawców osłon okiennych. Firma została właśnie nagrodzona Złotym Laurem Klienta – zajmując pierwsze miejsce w rankingu popularności marek pośród systemów żaluzjowo-roletowych.

“Laur Klienta/Konsumenta” to największy program konsumencki w kraju. Obejmujący cały kraj sondaż przyniósł odpowiedź na pytanie, które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są nagrodą polskiego konsumenta, gdyż wyboru, który produkt jest najbardziej ceniony, dokonują sami klienci. Z tego powodu wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca, gdyż odzwierciedla tendencje i potrzeby występujące na rynku.

Dziękujemy naszym klientom, którzy obdarzają nas zaufaniem i pozwalają nam na dynamiczny rozwój. Otrzymana nagroda jest zasługą całego zespołu, który jest bardzo zaangażowany w realizację zadań zgodnie z wartościami przyjętymi w przedsiębiorstwie. Co ważne, obrany przez nas kierunek przekonuje także innych przedsiębiorców, którzy angażują się w naszą działalność i uruchamiają kolejne salony marki na własny rachunek – mówi Tomasz GRZEGORZ, Dyrektor Zarządzający w firmie MAG Żaluzje Rolety.

Badanie składało się z dwóch części – z ogólnopolskich badań ankietowych, przeprowadzanych za pomocą sondażu telefonicznego oraz głosowania czytelników Rzeczy o Biznesie w Rzeczpospolitej. Badania te pokazują nam opinie polskiego społeczeństwa, znajomości danego produktu, marki bądź usługi, oraz nastawienia do niej. Ich wyniki zadecydowały o zajętym miejscu w rywalizacji o godło “Laur Klienta 2010” – dodaje Pan Tomasz.

Otrzymane wyróżnienie jest niewątpliwym sukcesem dla firmy ze Śląska. Ostatnie lata to czas bardzo intensywnego rozwoju przedsiębiorstwa, budowania sieci sprzedaży oraz umacniania zespołu specjalistów.

Firma MAG Żaluzje Rolety jest laureatem wielu innych nagród: wielokrotnie tytułu Solidna Firma, Jakość Roku 2009, Forum Jakości Quality International 2008 (III miejsce) oraz tytułu Firma z Sercem.

znak_solidnafirma

 

Solidna Firma

Tytył Solidna Firma przyznawany jest przedsiębiorstwom, które w swojej działalności przestrzegają zasad rzetelności oraz uczciwości. Przeprowadzony w firmie MAG audyt wykazał, iż firma wywiązuje się ze wszelkich swoich zobowiązań wobec swoich interesariuszy: klientów, dostawców oraz pracowników. Firma MAG jest wielokrotnym laureatem konkursu.

 

znak_qualityinternational

Quality International

Brązowe Godło konkursu Forum Jakości Quality International 2008 zostało przyznane firmie ZPU MAG za osiągnięcia związane z wdrożeniem systemu zarządzania jakością opartego na autorskiej aplikacji MAGOO. Jury doceniło nowoczesne rozwiązania informatyczne zastosowane w zarządzaniu jakością przedsiębiorstwa.

 

znak_jakoscroku2010Jakość Roku 2009

Znak Jakość Roku przyznawany jest firmą o wybitnych osiągnięciach w zakresie wdrażania oraz utrzymywania systemów zarządzania jakością. Firma MAG zgłosiła do konkursu system zarządzania jakością oparty na aplikacji MAGOO uzyskując prestiżowe wyróżnienie Jakość Roku 2009.

Jakość i solidność – to najbardziej cenione przez klientów firmy MAG Żaluzje Rolety cechy tej firmy. Dowodem na to jest o połowę większa liczba klientów w ubiegłym roku. Produkującą żaluzje i osłony okienne firmę z Dąbrowy Górniczej cenią również eksperci, którzy przyznali jej tytuły: Jakość Roku 2009 i Solidna Firma 2009. To dwa bardzo prestiżowe wyróżnienia. Tytuł Jakość Roku 2009 przyznaje redakcja dodatku do Dziennika Gazety Prawnej – „Biznes Raport” wraz z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, najstarszą polską instytucją przyznającą certyfikującą zarządzanie jakością w firmach. W gronie laureatów tej nagrody oprócz firmy MAG Żaluzje Rolety znaleźli się tacy potentaci jak: Ceramika Paradyż, Cersanit, Sodexo Pass Polska czy YES Biżuteria. – Na jakość stawiamy od samego początku – komentuje Tomasz Grzegorz, dyrektor zarządzający MAG Żaluzje Rolety. – Jakość naszych produktów i usług to przede wszystkim zadowolenie naszych klientów i wielka satysfakcja wszystkich pracowników MAG, gdy do nas wracają – dodaje. Bo też pojawiający się ponownie klienci to nie tylko duma, ale i najlepsza reklama dla firmy MAG. Reklama wisząca w wielu domach i budząca zainteresowanie wśród gości klientów MAG. To według dyrektora zarządzającego firmy MAG podstawa bardzo dobrych wyników, jakie firma osiągnęła w 2009 roku. Sukcesem na pewno jest zwiększenie o jedną trzecią sprzedaży. Ale to nie wszystkie dobre wiadomości. – Aż o połowę udało nam się powiększyć liczbę nowych klientów – wyjaśnia Tomasz Grzegorz. – W tym roku liczymy na kolejnych i planujemy wzrost sprzedaży aż o 34 proc. O tym, że ten plan ma solidne fundamenty, że produkty MAG są najwyższej jakości, świadczą nie tylko klienci, ale również zdobyty trzeci raz z rzędu certyfikat „Solidna firma”. To sprawia, że firma MAG wyrasta na lokalnego lidera branży osłon okiennych. – Nasza filozofia, firmy nie tylko sprawnej, ale również zaprzyjaźnionej z otoczeniem, rzetelnie wywiązującej się z zobowiązań wobec klientów, dostawców i kooperantów, po raz kolejny została doceniona – komentuje dyrektor zarządzający MAG Żaluzje Rolety. MAG Żaluzje Rolety funkcjonuje od 15 lat. Jest producentem i sprzedawcą osłon okienny – żaluzji, rolet i markiz. Firma dysponuje siecią salonów firmowych w największych miastach województwa śląskiego i małopolskiego – między innymi w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Olkuszu i Zabrzu.

znak_firmazsercemFirma z Sercem

Firma MAG postępuje zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. W swojej działalności kieruje się nie tylko motywem zysku, lecz przede wszystkim chęcią rozwoju. Wychodzimy z założenia, iż nasz sukces będzie pełny jedynie wtedy, kiedy będziemy potrafili dzielić go z innymi.

Firma MAG Żaluzje Rolety uzyskała tytuł Firma z Sercem w związku z faktem, iż złotówkę z każdej rolety sprzedanej użytkownikowi końcowemu przeznacza na wspracie dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum w Nowym Chechle.

znak_laurklienta2010_offLaur Klienta – Odkrycie Roku 2010
Po raz kolejny w ramach programu Laur Klienta przeprowadzone jest badanie popularności marek. Celem badania sondażowego jest wyłonienie najpopularniejszych firm i produktów  w poszczególnych branżach. Po raz pierwszy przedmiotem badania są systemy żaluzjowo-roletowe. Firma MAG Żaluzje Rolety została doceniona i nagrodzona w tej kategorii, jako marka o szczególnej dynamice rozwoju. Dla firmy jest to tym cenniejsze wyróżnienie, iż pochodzi bezpośrednio od Klientów, którzy decydują o wynikach w głosowaniu.