Pragniemy, aby nasze produkty w jak największym stopniu spełniały potrzeby naszych klientów i dawały im satysfakcję podczas codziennego użytku.Stawiamy nacisk na szeroko pojętą jakość naszych produktów. Firma wdrożyła i doskonali System Zarządzania Jakością, oparty na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych. Dzięki nadzorowi komputerowemu wzrosła dokładność wykonywanych produktów oraz szybkość ich wytwarzania.

Wszystkie komponenty służące do produkcji pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. Proces produkcyjny jest stale nadzorowany a wszelkie niezgodności eliminowane w miejscu powstawania. Każdy produkt jest sprawdzany razem z klientem, w celu zapewnienia pełnej zgodności ze złożonym zamówieniem.

Stale doskonalimy nasze procesy produkcyjne. Wysłuchujemy opinii naszych klientów i na bieżąco likwidujemy słabe ogniwa. W ciągu wielu lat naszej działalności nie ustrzegliśmy się błędów – każdy jednak analizujemy i wykorzystujemy do doskonalenia naszego przedsiębiorstwa. Bez względu na trudności zawsze dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów.

Potwierdzeniem naszych starań jest szeroki krąg naszych stałych odbiorców oraz największy odsetek “rekomendacji” jako źródła wiedzy o firmie wśród nowych klientów.

System Zarządzania Jakością wdrożony w firmie MAG uzyskał Brązowe Godło Forum Jakości Quality International 2008 – konkursu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Klubu ISO 9000.

Firma uzyskała również prestiżowy tytuł: Jakość Roku 2009.

znak_jakoscroku2010 znak_qualityinternational