MAG nagrodzony Statuetką Przyjaciel Fundacji Iskierka

Do wielu prestiżowych wyróżnień przedsiębiorstwa MAG Żaluzje Rolety dołączyła wyjątkowa nagroda. Podczas uroczystego koncertu Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej oraz Chóru Dziennikarzy firma odebrała statuetkę „Przyjaciel Fundacji Iskierka”.
W wyjątkowo wzruszającej oprawie wieczoru udział wzięli między innymi GRUPA MoCarta, Renata Przemyk, zespół Oszibarack i …Szymon Majewski w arii operowej.
Więcej…
Firma MAG Żaluzje Rolety od wielu lat angażuje się w projekty wspierające lokalną społeczność. W roku 2008 przedsiębiorstwo zostało uhonorowane statuetką Firma z Sercem.
Fundacja Iskierka doceniła wsparcie przedsiębiorstwa w remont dziecięcego oddziału onkologicznego w zabrzańskim szpitalu.

fot. Joanna Nowicka / www.joannanowicka.com Koncert Dzieciecej Orkiestry Onkologicznej Fundacji ISKIERKA pod batuta prof Piotra Sutta, z udzialem Renaty Przemyk, Grupy MoCarta, Oszibarack, Szymona Majewskiego i Choru Dziennikarzy.

MAG Żaluzje Rolety gorąco zachęca do wspierania działalności Fundacji Iskierka – www.fundacjaiskierka.pl. Podczas kilkuletniej współpracy poznaliśmy wyjątkową wrażliwość, profesjonalizm ale przede wszystkim skuteczność działań tej fantastycznej organizacji.

MAG Żaluzje Rolety sponsorem koncertu Firma z Sercem

koncertOLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 czerwca br. na dziedzińcu Zamku w Będzinie z udziałem Starosty Będzińskiego Adama Lazara odbył się koncert zespołu KOMPILACJA oraz uroczysta premiera teledysku tego zespołu pod tytułem “Będzin”. Podczas koncertu zaiunaugurowany został program promujący filantropię w działalności gospodarczej “Firma z Sercem”. Firma MAG Żaluzje Rolety jest sponsorem tego ważnego w regionie wydarzenia.

Firma MAG Żaluzje Rolety od samego początku wspiera program Firma z Sercem, który ma na celu pomoc dzieciom chorym na zanik mięśni oraz promocję filantropii w działalności gosporarczej. Więcej informacji na temat programu dostępne jest na stronie internetowej www.firmazsercem.pl .

 

Konferencja profesora Pier Lorenzo Puri w Będzinie

IMG_1919 IMG_1941
Na zaproszenie Grzegorza Majzla i Stowarzysznia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum do Polski przyleciał światowej klasy specjalista w dziedzinie leczenia chorób zaniku mięśni profesor Pier Lorenzo Puri. Firma MAG wsparła inicjatorów w organizacji dwóch konferecji z udziałem Profesora. Pierwsze z dwóch spotkań adresowane było do lekarzy specjalistów, natomiast kolejne do rodziców dzieci dotkniętych chorobą.

Wizyta Profesora Pier Lorenzo Puri otwarła w naszym kraju nowe możliwości kontaktu lekarzy i rodziców ze specjalistami z innych krajów.
Konferencje odbyły się w Będzinie w dniu 18. grudnia 2008 roku. Profesor Puri został też nagrodzony statuetką “Przyjaciel Programu Firma z Sercem” podczas Gali w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu.

Certyfikaty: Solidna Firma 2007,2008,2009

Miło nam poinformować, iż w firma MAG Żaluzje Rolety już drugi rok z kolei została odznaczona certyfikatem Solidna Firma. Przyznane wyróżnienie potwierdza, iż firma terminowo reguluje wszelkie zobowiązania wobec swoich partnerów oraz uczciwie podchodzi do relacji ze swoimi klientami, dostawcami i pracownikami. Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie. To dzięki Państwu możemy rozwijać się tak dynamicznie, stale podnosząc jakość świadczonych usług.