[sg_popup id="2" event="onload"][/sg_popup]

Aktualności

MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o.

11 marca 2017

Informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem firma MAG przeniosła swoją działalność operacyjną do spółki MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o., z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Dąbrowskiego 8a (adres spółki pozostaje niezmieniony). Zmianie ulegają między innymi: nazwa firmy, numer NIP, numer rachunku bankowego.  

Firma MAG członkiem Grupy Techniki Osłonowe Polska

1 lutego 2017

Miło nam poinformować, iż firma MAG Żaluzje Rolety dołączyła do prestiżowego grona Grupa TOP (Techniki Osłonowe Polska). Grupa jest porozumieniem firm detalicznych w branży, mającym na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta, rozwój przedsiębiorstw oraz liderów je tworzących. Zapraszamy do odwiedzenia strony Grupy TOP www.grupatop.org

Plisy
Rolety plisowane to praktyczna i dekoracyjna osłona okna. Stanowią alternatywę dla żaluzji lub rolet i jednocześnie doskonałe połączenie zalet obu rozwiązań. Bogactwo oferowanych tkanin o różnych strukturach, deseniach i gamie kolorów sprawia, że znajdują zastosowanie praktycznie w każdej sytuacji. Do oczywistych zalet takich jak:
- niewielki ciężar,
- łatwość obsługi,
- prostota montażu;

Dochodzą dodatkowe: interesujące rozwiązania przy oknach nietypowych (łukowe, trójkątne, trapezowe) – niemożliwe do realizacji klasycznymi technikami oraz możliwość czyszczenia produktu bezpośrednio przez użytkownika. Ze względu na walory estetyczne, plisy polecane są szczególnie do wnętrz takich jak np. ogrody zimowe, przeszklone werandy, itp. Rolety plisowane mogą być zsuwane zarówno od dołu jak i od góry. Tkaniny (w tym przeźroczyste, półprzeźroczyste lub nieprzeźroczyste) są odporne na światło i wilgoć, hydrofobowe, antystatyczne, odbijające światło lub przyciemniające.

Nasza oferta to ponad 130 kolorów oraz wzorów do wyboru.
Produkt nazywany jest również często "żaluzja plisowana" lub "plissa", potocznie "harmonijka".

Klienci o nas