[sg_popup id="2" event="onload"][/sg_popup]

Aktualności

MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o.

11 marca 2017

Informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem firma MAG przeniosła swoją działalność operacyjną do spółki MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o., z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Dąbrowskiego 8a (adres spółki pozostaje niezmieniony). Zmianie ulegają między innymi: nazwa firmy, numer NIP, numer rachunku bankowego.  

Firma MAG członkiem Grupy Techniki Osłonowe Polska

1 lutego 2017

Miło nam poinformować, iż firma MAG Żaluzje Rolety dołączyła do prestiżowego grona Grupa TOP (Techniki Osłonowe Polska). Grupa jest porozumieniem firm detalicznych w branży, mającym na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta, rozwój przedsiębiorstw oraz liderów je tworzących. Zapraszamy do odwiedzenia strony Grupy TOP www.grupatop.org

Żaluzje pionowe doskonale sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Większość oferowanych materiałów nadaje się do prania, dzięki czemu żaluzje mogą służyć wiele lat.

Pasy materiałowe żaluzji (lamele) są szyte nićmi w odpowiednio dobranej kolorystyce. Dzięki temu pasy wyglądają bardziej estetycznie, produkt jest trwalszy oraz nadaje się do prania. Pasy żaluzji mają standardowo szerokość 127 mm. Na życzenie wykonujemy żaluzje o szerokości lamel 89 mm. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę tkanin, w tym także tkaniny trudnozapalne, certyfikowane przez Instytut Inżynierii Materiałów Włókienniczych.

Żaluzje pionowe


 Mocowanie


Aby dobrze czuć się w swoim domu, warto latem zmienić wystrój okna. Kiedy za oknem pojawi się słońce, wielu z nas zapewne pomyśli o bardziej wysublimowanym sposobie przesłaniania swojego okna. Poniżej prezentujemy kilka najmodniejszych w tym sezonie osłon okiennych.

Żaluzje plisowane - Ten rodzaj osłon przebojem zdobywa miejsce w naszych oknach. Jest to jeden z najbardziej funkcjonalnych sposobów osłaniania okna, ponieważ umożliwia przesłonięcie całej powierzchni szyby lub ustawienie tkaniny na dole (w formie zazdroski) albo na górze (tak jak tradycyjne rolety). Poza tym, plisy są bardzo łatwe w demontażu i praniu. Klienci doceniają wszystkie te walory.

Żaluzje drewniane - Moda na materiały naturalne króluje również w tym sezonie. Te praktyczne osłony pozwalają na płynną regulację ilości światła docierającego do pomieszczenia. Wykonane z drewna balsa lub lżejszego i bardziej wytrzymałego na wilgoć drewna bambusowego, stwarzają w domu ciepłą atmosferę i przyjazny klimat.

Rolety dzień-noc - Tak jak w modzie odzieżowej, tak i w osłonach okiennych co roku pojawiają się nowe kolekcje, nowe wzory i nowe pomysły. Modnym sposobem przesłaniania okien są więc rolety typu dzień-noc. Pierwszy rodzaj - Impresja, działa na zasadzie dwóch warstw poziomych pasów tkaniny wzajemnie się przemieszczających. W ten sposób w dzień możemy częściowo odsłonić okna, lub jednym ruchem zupełnie je zasłonić. Jest to nie tylko elegancka, ale też bardzo praktyczna forma przesłony.

Kolejnym sposobem może być użycie dwóch różnych tkanin (ażurowej oraz zaciemniającej) i stworzenie w ten sposób podwójnego systemu dopasowanego do zmiennych warunków oświetlenia w czasie dnia i nocy.

Typy rozsuwania


Firma MAG Żaluzje Rolety oddaje bezpłatnie wszystkim dystrybutorom produktów marki MAG oraz COTRIMA niezwykle pomocne narzędzie: system do wyceny i zamawiania osłon okiennych MAGOO..

Nasze doświadczenie w branży wskazuje, iż jednym z najważniejszych elementów sprzedaży jest prezentacja towaru nabywcy. System MAGOO pozwala na szybką i bezblędna wycenę, dlatego możemy sprawnie przygotowywać oferty w odpowiedzi na zapytania naszych klientów. W firmie MAG system funkcjonuje od 2006 roku. Bez jego wdrożenia niemożliwe byłoby pogodzenie szybkiego rozwoju z wysoką jakością obsługi klienta – mówi Tomasz GRZEGORZ, Dyrektor Zarządzający w firmie MAG Żaluzje Rolety. System pozwala nam uporządkować wszystkie wyceny oraz zamówienia, szybko i bezbłednie sporządzać oferty oraz realizować wszystkie zlecenia terminowo.

Dzięki systemowi MAGOO współpracujący z firmą partnerzy handlowi mają bieżący wgląd w status przesłanych zamówień. Przed podpisaniem zamówienia system sam obliczy termin dostawy: zależny od bieżącego obłożenia produkcji oraz zaplanowanych tras logistycznych. Dzięki temu odbiorcy hurtowi mogą umówić montaż lub odbiór towarów tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. System pozwala też na generowanie bardzo estetycznych ofert oraz zamówień.

Aranżacje Kolorystyczne


PomiarKlienci o nas