[sg_popup id="2" event="onload"][/sg_popup]

Aktualności

MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o.

11 marca 2017

Informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem firma MAG przeniosła swoją działalność operacyjną do spółki MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o., z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Dąbrowskiego 8a (adres spółki pozostaje niezmieniony). Zmianie ulegają między innymi: nazwa firmy, numer NIP, numer rachunku bankowego.  

Firma MAG członkiem Grupy Techniki Osłonowe Polska

1 lutego 2017

Miło nam poinformować, iż firma MAG Żaluzje Rolety dołączyła do prestiżowego grona Grupa TOP (Techniki Osłonowe Polska). Grupa jest porozumieniem firm detalicznych w branży, mającym na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta, rozwój przedsiębiorstw oraz liderów je tworzących. Zapraszamy do odwiedzenia strony Grupy TOP www.grupatop.org

Żaluzje poziome stanowią atrakcyjny cenowo sposób zaciemnienia pomieszczeń. Dobrze nadają się do wilgotnych pomieszczeń, jak np. łazienka.

Najpopularniejszym systemem w szerokiej gamie żaluzji poziomych jest tradycyjne rozwiązanie z wykorzystaniem uchwytów do bezinwazyjnego mocowania żaluzji do okien PCV.

Żaluzje poziome


Powyższe rozwiązanie charakteryzuje się łatwością montażu i niską ceną. Dostępne są żaluzje o szerokości lameli 25 i 16 mm. Oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, również w okleinach drewnopodobnych.

 

Klienci o nas